RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Help
ka: დახმარება

en: Picture
ka: სურათი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Comment
ka: კომენტარი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი
