RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Close
km: បិទ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។
