RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Tags
lv: Birkas

en: Help
lv: Palīdzība

en: Background
lv: Fons

en: Picture
lv: Attēls

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Comment
lv: Komentārs

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Administrator
lv: Administrators

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites
