RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Close
th: ปิด

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.
