RedHen CRM (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Role
jv: Parāgā

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: contact
jv: kontak

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
