RedHen CRM (8.x-1.0-rc10) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Contacts
el: Επαφές

en: Contains
el: Περιέχει

en: Desc
el: Φθί

en: General
el: Γενικά

en: Role
el: Ρόλος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Permissions
el: Άδειες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Bundle
el: Ομάδα

en: contact
el: επικοινωνία

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
el: Επιλέξτε τη μέθοδο που χρησιμοποιείται για τη συλλογή προτάσεων αυτόματης συμπλήρωσης. Σημειώστε ότι το <em>Περιέχει</em> μπορεί να προκαλέσει θέματα απόδοσης σε ιστοτόπους με χιλιάδες οντότητες.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Autocomplete matching: @match_operator
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης: @match_operator

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
