RedHen CRM (8.x-1.0-rc11) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
