RedHen CRM (8.x-1.0-rc13) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Operation
eo: Operacio

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Bundle
eo: Fasko

en: contact
eo: kontakto

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
