RedHen CRM (8.x-1.0-rc8) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место
