RedHen CRM (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Contains
bs: Sadrži

en: Role
bs: Uloga

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: contact
bs: kontakt
