RedHen CRM (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Contains
eu: Edukia

en: General
eu: Orokorra

en: Role
eu: Rol

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Organization
eu: Erakundea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Any
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: contact
eu: kontaktatu
