Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Access
eu: Atzipena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Count
eu: Zenbatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Source
eu: Iturburua

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Query
eu: Kontsulta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: All languages
eu: Hizkuntza denak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
