Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Path
ne: मार्ग

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: About
ne: बारेमा

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
