Redirect (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Language
is: Mál

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Access
is: Atgongd

en: Path
is: Leið

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Filtur

en: Count
is: Nøgd

en: Deleted
is: Strikað

en: About
is: Um

en: All languages
is: Øll mál
