Redirect (8.x-1.11) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Access
oc: Accès

en: Path
oc: Camin

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Filter
oc: Filtrar

en: Count
oc: Descompte

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Source
oc: Font

en: Query
oc: Requèsta

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: All languages
oc: Totas las lengas

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Output machine name
oc: Afichar lo nom sistèma

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Hash
oc: Hachage

en: Master
oc: Maître
