Redirect (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Access
gl: Acceso

en: Path
gl: Ruta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: Count
gl: Contar

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Destination
gl: Destino

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Source
gl: Orixe

en: Deleted
gl: Borrado

en: Query
gl: Consulta

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Generate
gl: Xerar

en: Uses
gl: Usos

en: All languages
gl: Todos os idiomas

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: The URL %url is not valid.
gl: A URL %url non é válida.
