Redirect (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Access
ca: Accés

en: Path
ca: Camí

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: Count
ca: Quantitat

en: Ignore
ca: Ignora

en: Destination
ca: Destí

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Query
ca: Consulta

en: Add redirect
ca: Afegeix una redirecció

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: Status Code
ca: Codi d'estat

en: URL redirects
ca: Redireccions URL

en: 300 Multiple Choices
ca: 300 Múltiples Opcions

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: 303 See Other
ca: 303 Veieu d'Altres

en: 304 Not Modified
ca: 304 Sense Modificació

en: 305 Use Proxy
ca: 305 Utilitza Proxy

en: Redirect users from one URL to another.
ca: Redirigeix els usuaris d'un URL a un altre.

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Menu Access Checking
ca: Comprovació d'accés al menú

en: Generate
ca: Genera

en: Uses
ca: Usos

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
ca: Una redirecció establerta per una llengua concreta s'utilitzarà sempre quan es faci una petició per aquesta pàgina en aquest llengua, i té preferència sobre redireccions fetes per a <em>Tots els idiomes</em>.

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: Default redirect status
ca: Estat de la redirecció predeterminat

en: Delete redirect
ca: Suprimeix la redirecció

en: Configure behavior for URL redirects.
ca: Configureu el comportament de les redireccions de l'URL.

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
ca: Podeu trobar més informació sobre els codis d'estat de les redireccions HTTP a <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
ca: S'ha desat la redirecció.

en: No URL redirects available.
ca: No hi ha redireccions URL disponibles.

en: Output machine name
ca: Ensenya el nom màquina

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
ca: Esteu segur de voler suprimir la redirecció URL de %source a %redirect?

en: Filter 404s
ca: Filtra els 404

en: Fix 404 pages
ca: Arregla les pàgines 404

en: Add redirects for 404 pages.
ca: Afegiu redireccions per les pàgines 404.

en: Allows users to redirect from old URLs to new URLs.
ca: Permet als usuaris redirigir des de URL antics a URL nous.

en: Redirect ID
ca: Identificador de redirecció

en: Redirect type
ca: Tipus de redirecció

en: Master
ca: Mestre

en: Add URL redirect
ca: Afegeix una redirecció d'URL

en: URL Redirects
ca: Redireccions URL

en: Original language
ca: Llengua original

en: The URL %url is not valid.
ca: La URL %url no és vàlida.

en: The user ID of the node author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor del node.

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: The redirect language.
ca: La llengua de la redirecció.

en: The redirect status code.
ca: El codi d'estat de la redirecció.

en: List of redirects
ca: Llista de redireccions

en: There is no redirect yet.
ca: Encara no hi ha cap redirecció.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ca: Especifiqueu les pàgines usant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Un camí d'exemple és %user-wildcard per a totes les pàgines d'usuari. %front és la portada.

en: The language of this request.
ca: La llengua d'aquesta petició.

en: Logs 404 errors and allows users to create redirects for often requested but missing pages.
ca: Registra 404 errors i permet als usuaris crear redireccions per a pàgines sovint sol·licitades però que falten.

en: Administer individual URL redirections
ca: Administreu redireccions d'URL individuals

en: Administer global URL redirection settings
ca: Administreu la configuració global de la redirecció d'URL

en: Allows users to redirect between domains.
ca: Permet als usuaris redirigir entre dominis.

en: Note: links open in the current window.
ca: Nota: els enllaços s'obren a la finestra actual.
