Redirect (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Access
cy: Mynediad

en: Path
cy: Llwybr

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Query
cy: Ymholiad

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: All languages
cy: Holl ieithoedd

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
