Redirect (8.x-1.6) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Ignore
br: Dianaout

en: About
br: Diwar-benn
