Redirect (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (34 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Access
hi: पहुंच

en: Path
hi: मार्ग

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Count
hi: गुणांक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Ignore
hi: ध्यान न दे

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Source
hi: स्रोत

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: All languages
hi: सभी भाषाये

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: Hash
hi: हैश
