Redirect (8.x-1.6) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: All languages
ur: تمام زبانیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
