Redirect 404 to Home Page (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Status message
ru: Статус

en: Redirect method
ru: Метод переадресации
