Redirect after logout (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Error
cs: Chyba

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Warning
cs: Varování

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' není platná, nebo k ní nemáte přístup.
