Redirect after logout (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Error
et: Viga

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Warning
et: Hoiatus

en: Available Tokens List
et: Võimalike tunnuste nimekiri

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.
