Redirect after logout (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Error
pl: Błąd

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Available Tokens List
pl: Lista dostępnych wzorców

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub brak do niej dostępu.
