Redirect after logout (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Error
sk: Chyba

en: Message type
sk: Typ správy

en: Warning
sk: Varovanie

en: Available Tokens List
sk: Dostupné tokeny

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
sk: Buď je cesta '%path' neplatná, alebo k nej nemáte prístup.
