Redirect after logout (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Error
uk: Помилка

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Warning
uk: Попередження

en: Available Tokens List
uk: Список доступних замінників

en: Message Type
uk: Тип повідомлення

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
uk: Або шлях "%path" є недійсним, або ви не маєте доступу до нього.
