Redirect after logout (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Error
fr: Erreur

en: Message type
fr: Type de message

en: Warning
fr: Avertissement

en: Available Tokens List
fr: Liste des jetons (<em>tokens</em>) disponibles

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
fr: Soit le chemin '%path' est invalide, soit vous n'y avez pas accès.
