Redirect Bulk (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: To
ar: إلى

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
