Redirect Bulk (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: To
be: Каму

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
