Redirect Bulk (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: To
bn: বরাবর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
