Redirect Bulk (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: To
da: Til

en: Add redirect
da: Tilføj omdirigering

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
da: Du prøver på at omdirigere en side til sig selv. Dette vil resultere i en uendelig løkke.

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Redirect status
da: Omdirigeringsstatus

en: This value should not be null.
da: Denne værdi skal være null.
