Redirect Bulk (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: To
eu: Nori

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
