Redirect Bulk (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Add redirect
fi: Lisää uudelleenohjaus

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
fi: Yrität uudelleenohjata sivua itseensä. Seurauksena on päättymätön looppi.

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Redirect status
fi: Uudelleenohjauksen tila

en: Node Autocomplete
fi: Solmun autocomplete

en: This value should not be null.
fi: Arvon on oltava erisuuri kuin null.
