Redirect Bulk (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: To
fil: Para kay
