Redirect Bulk (1.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: To
fr: À

en: Add redirect
fr: Ajouter une redirection

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
fr: Vous tentez de rediriger une page vers elle même. Cela provoquera une redirection infinie.

en: Redirects
fr: Redirections

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Redirect status
fr: Statut de la redirection

en: This value should not be null.
fr: Cette valeur ne peut pas être nulle.

en: It is not allowed to create a redirect from the front page.
fr: Il n'est pas permis de créer une redirection de la page d'accueil.

en: The url to redirect from should not start with a forward slash (/).
fr: L'URL permettant la redirection ne doit pas commencer par une barre oblique (/).

en: - All languages -
fr: - Toutes les langues -
