Redirect Bulk (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: To
hy: Ում

en: Uses
hy: Օգտագործում
