Redirect Bulk (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: To
id: Untuk

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: This value should not be null.
id: Nilai tidak boleh kosong.
