Redirect Bulk (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: To
is: Til

en: About
is: Um
