Redirect Bulk (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: To
it: A

en: Add redirect
it: Aggiungi redirezione

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Redirect status
it: Stato redirezione

en: This value should not be null.
it: Questo valore non può essere null.
