Redirect Bulk (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: To
kk: Қайда
