Redirect Bulk (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: To
kn: ಗೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
