Redirect Bulk (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: To
ku: بۆ

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
