Redirect Bulk (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: To
pl: Do

en: Add redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
pl: Próbujesz przekierować stronę na samą siebie. To skutkowałoby pętlą.

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Redirect status
pl: Status przekierowania

en: This value should not be null.
pl: Ta wartość nie powinna być zerowa.
