Redirect Bulk (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: To
fa: به

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
