Redirect Bulk (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: To
sl: Za

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
