Redirect Bulk (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Save
te: భద్రపరచు

en: To
te: ఎవరికి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
