Redirect Bulk (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
