Redirect Bulk (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: To
uk: До

en: Add redirect
uk: Додати переадресацію

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
uk: Ви намагаєтеся переспрямувати сторінку саму на себе. Це призведе до нескінченного циклу.

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: This value should not be null.
uk: Це значення не повинно бути нульовим.

en: - All languages -
uk: - Усі мови -
