Redirect Bulk (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ
